niedziela, 28 sierpnia 2016

Miejskie i wiejskie klimaty.

Ilekroć mijam te kamienice, domy czy krajobrazy, tylekroć zachwycam się. Zatrzymuję, napawam chwilą, a czasem po raz setny odkrywam ich piękno. Za rzadko mogę sobie pozwolić na okiełznanie natłoku myśli i spraw, dlatego pozwalam się nieść myślom podczas jazdy samochodem... niczym dziecko, które próbuje zgłębic historię miejsca.
Dzisiaj zapraszam Was do oglądania.

Zdjęcia 1-5 MysłowiceZdjęcia 6-15 Wygiełzów, Lipowiec

12 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia ;) zaskoczyły mnie pierwsze ujęcia, znajome okolice - jestem z Mysłowic ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne widoki, też uwielbiam i czasem zatrzymuję się na chwilę żeby się napatrzeć. Niby takie drobne rzeczy a jednak cieszą. Zamyśliłam się.... albo rozmarzyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wpis :) Pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mysłowice wspominam z łzami w oczach ;). Ileż tam imprez i koncertów zacnych przeżyłam :)!!! Ach ... złote lata ;P!!!
  O Wygiełzowie nigdy wcześniej nie słyszałam i... będę męczyć Miśka tak długo, aż nas tam w końcu zawiezie :D!!! Uwielbiam skanseny, a zamczyska jeszcze bardziej :)!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Polska,to piekny kraj... I tyle w temacie... Ludzie jeżdżą na jakieś Majorki i Egipty, a w życiu takich miejsc nie widzieli;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pełne uroku miejsca. Zgadzam się z Tarą w całej rozciągłości - Polska to piękny kraj z mnóstwem cudownych, wartych zobaczenia miejsc i niesamowitej atmosfery.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne miejsca, czytając to wszystko,czuć ten sentyment Twój jakim obdarzasz nasz wspaniały kraj! Bardzo fajnie że ludzie w taki miły sposób opisują fotorelacje z naszych pięknych regionów, brawo dla Ciebie kochana.

  OdpowiedzUsuń
 8. Aż trudno powiedzieć, który krajobraz robi większe wrażenie. :) Sam jestem mieszczuchem co do joty, więc może dlatego wiejskie klimaty wydają mi się ciekawsze, egzotyczne wręcz.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj zgodnie z kulturą blogową- szanuję Twoje zdanie, ale wszystkie obraźliwe komentarze będą usuwane.