Zestaw mega szybki, czyli co mam pod ręką zawsze- legginsy i cieplutki sweter z wariantami "kombinacji", tak lubię :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą autumn sun. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą autumn sun. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 7 października 2014
Autumn is the best!
Kolory, kolory, wszechogarniające piękne barwy. Atrybut jesieni. Postanowiłam w końcu z tego korzystać, skoro lato przeszło mi koło nosa. W końcu jest na tyle ciepło, a zarazem chłodno, że bez protestów malucha korzystam z piękna tej pory roku. I stale mnie fascynuje przemijanie, a kolejno odradzanie w naturze.
Zestaw mega szybki, czyli co mam pod ręką zawsze- legginsy i cieplutki sweter z wariantami "kombinacji", tak lubię :)
Zestaw mega szybki, czyli co mam pod ręką zawsze- legginsy i cieplutki sweter z wariantami "kombinacji", tak lubię :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)