Pokazywanie postów oznaczonych etykietą płaszcz w kratę. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą płaszcz w kratę. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 31 stycznia 2016

Wiosenne kuszenie.

Świat wokół oszalał, skoro temperatury styczniowe pokazują niemal 16 stopni. Problem w tym, że to ułuda. Pomacha nam przed nosem zapowiedzią wiosny, żeby na drugi dzień przymrozkami potraktować. Więc sterczę sobie na tym chłodzie, wiatrem smagana, w płaszczyku wiosennym, szpileczkach, bluzce satynowej i szaliczku- chudzielcu. Może tylko sztruksowa spódnica odrobinę ciepła gwaratuje, poza tym... "piździ jak w kieleckim na dworcu" ;)

płaszcz w kratę

kraciasty płaszcz

wąski szalik