czwartek, 28 listopada 2013

Shorts and stripes.

Szaro, buro i ponuro, ale to nie znaczy, że letnie krótkie spodenki nie znajdą wykorzystania. Od czego są... ciepłe rajstopy :) Trend w paski bardzo, ale to bardzo lubię. Nie jest to tak do końca dla mnie wskazany trend, bo pasy i paski, do tego pionowe lub poziome, to dwie różne sprawy. Wiadomo, jedne mogą dodać, inne ująć ;) Ale wcale nie zamierzam tak bardzo przejmować się tym poszerzaniem, kiedy za plecami mam takie cudowne widoki.


Uwielbiam te nasze rodzinne wędrówki. To podczas takich właśnie spacerów omawiane są kluczowe sprawy, zapadają ważne decyzje,  którym zazwyczaj towarzyszy gorąca atmosfera podczas wymiany argumentów- pomimo chłodu na zewnątrz, nam jest cieplutko. A ponieważ spacer usprawnia proces myślowy, zdecydowanie szybciej dochodzimy do kompromisów i wytyczamy kolejne wspólne cele.Gloves: Giovanna; Scarf, Vest: sh; Shoes: Royal Style,
Blouse: Denim Co; shorts: nn; Tights: Giovanna

6 komentarzy:

 1. pięknie Ci w tych paskach :)
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. paski-paski? trochę razi oczy, ale czemu nie! :) piękna kamizelka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to chodziło :) paski i.. paski :) w tej samej tonacji, nawiązaniu do ubioru i na przekór :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Bije od Ciebie naturalność a to cenię w ludziach, fajny luzacki styl :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ja tez cenię w ludziach ich autentyczność, bo co krok dostrzegam tzw. "kreowanie wizerunku"- czyli wszystko na pokaz. Moje zdjęcia czy prezentacje nie są idealne, ale są moje, takie jakie prawdziwie zakładam- nie dla fotki, ale na co dzień :). Pozdrawiam :)

   Usuń

Komentuj zgodnie z kulturą blogową- szanuję Twoje zdanie, ale wszystkie obraźliwe komentarze będą usuwane.