czwartek, 6 sierpnia 2015

Podaj dalej- uratujmy oczka Ksawerego.

Ksawery ma czternaście miesięcy. Zdiagnozowano u niego siatkówczaka. W Polsce nie ma skutecznej metody leczenia tej choroby, tzn. jest- usunięcie gałki ocznej. Ksawery ma zajęte oba oczka. Rodzice Ksawerego mają szansę uratować oczy Ksawerego leczeniem w Stanach Zjednoczonych, jednak potrzebna jest ogromna ilość funduszy. NFZ nie refunduje takich operacji, a koszt leczenia to przeszło milion złotych. Dlatego zbierają pieniądze z pomocą fundacji  podajdalej.net Tam też znajdziecie więcej informacji na temat choroby chłopca.

Jeśli chcecie pomóc możecie wpłacać pieniądze bezpośrednio na stronie fundacji podajdalej.net 
lub na konto  97 1140 2004 0000 3402 7575 3125 
w tytule wpisując KSAWERY 
Każda złotówka się liczy!


Wpłaciłam kilka grosików, a potem pomyślałam sobie, co jeszcze mogę zrobić, poza modlitwą. I wymyśliłam. Wystawiłam na aukcję rzeczy z mojej szafy w bardzo okazyjnej cenie. Każda złotówka ze sprzedaży moich rzeczy zostanie przekazana na konto fundacji na leczenie Ksawerego. Aukcji będzie sukcesywnie przybywać, więc zaglądajcie :)
Moje AUKCJE  z których dochód w całości zostanie przekazany na rzecz Ksawerego.

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie pomóc w rozpowszechnieniu informacji o chorobie Ksawerego zapraszam na Jego profil na facebooku.

9 komentarzy:

 1. Widzę,że zrobiłas tak jak mówiłaś.
  Nie znam tej choroby,dopiero biorę się za czytanie.
  Bardzo dużo pieniędzy trzeba zebrać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Gosiu :) Poczytaj, bo moja wiedza na ten temat też była niewielka. Ogromna suma do zebrania, ale każdy gest, nawet najmniejszy jest ważny i rozpowszechnianie wiedzy o tym też :) Buźki

   Usuń
 2. ja dołaczę się w ten sposób,że to co za moją wyprzedaż trafi to również przekażę ....
  Jesteś Asiu ogromnym chodzącym sercem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu, z całego serca :)) Wiesz ja mam takie podejście, że każde dobro do nas powraca (analogicznie zło też). I podaj dalej zawsze działało w moim życiu tzn. pomagam różnym osobom w różny sposób i kiedy pytają jak mają się odwdzięczyć to mówię zrób coś dobrego dla innych. Dla mnie to niewiele, dla kogoś to ogrom. Poza tym ja też otrzymałam przy moim Maluchu pomoc innych ludzi i tylko dzięki temu mój Maluch dobrze rokuje ( bo nadal nie wiem czy jest zdrowy czy dobrze funkcjonującym dzieckiem z MPD, to czas pokaże) i dlatego wiem, że warto pomagać :) A Ksawery jest starszy od mojego Malucha o pięć dni, więc czuję specjalną więź z nim.
   Jeszcze raz dziękuję za ten wspaniały gest :-*

   Usuń
  2. Pierwsze 20 pln ma już pójść ;);)

   Teraz tylko muszę jeszcze raz zareklamować wyprzedaż ;);)

   Usuń
 3. Asiu, już spisałam konto, czy oprócz hasła Ksawery coś trzeba dopisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu sprawdź na stronie fundacji podajdalej.net, ale od nich to wiem, tyle wystarczy. Dziękuję :-:

   Usuń

Komentuj zgodnie z kulturą blogową- szanuję Twoje zdanie, ale wszystkie obraźliwe komentarze będą usuwane.