Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gray sweatpants. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gray sweatpants. Pokaż wszystkie posty
piątek, 21 listopada 2014
Spodnie dresowe.
Kiedy był boom na spodnie dresowe w połączeniu ze szpilkami obserwowałam bacznie z boku. Bo ja też chciałabym, chciała, ale- no właśnie zawsze było jakieś "ale". Nie wyglądam dobrze w szerokich rozciągniętych nogawkach, a spodnie, które mi się podobały leżały dobrze na bardzo szczupłych dziewczynach. Jednak dałam się namówić, przede wszystkim dlatego, że te spodnie są ocieplane i nawet w tak straszną pogodę- teraz to jest już zimno jak na tę porę roku przystało- nie moge narzekać na zimną pupę. A jak to jest ważne, wie chyba każda kobieta, która chociaż raz nabawiła się choróbska :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)