Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hard color. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hard color. Pokaż wszystkie posty

piątek, 5 grudnia 2014

Nieśmiertelnik i trudna czerwień.

Widzicie moją minę? Dokładnie tak... zimno, zimno, zimno, a mnie tu jeszcze stać i wdzięczyć się każą ;) Ja ledwo stoję, ledwo oddycham połykając haustem mroźne powietrze.... Do tego teraz dopiero widzę jak upiornie blado wypadam na tle tej czerwieni. Kto wymyślił zimę, hę? Robienie zdjęć w takich warunkach to jakiś koszmar... a zimno dopiero się zaczyna, niestety.