Pokazywanie postów oznaczonych etykietą it was supposed to be so beautiful.... Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą it was supposed to be so beautiful.... Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 3 lutego 2014

Well...it was supposed to be so beautiful...

Miała być piękna pogoda, a zaczął padać deszcz. To tylko drobiazg, ale uniemożliwił zdjęcia w plenerze. Niestety zupełnie inne powody dokonały rewolucji w moim życiu, dlatego przez najbliższe- o, zgrozo- kilka, kilkanaście tygodni, zdjęć na blogu będzie zdecydowanie mniej i raczej w mało wyszukanej scenerii. A tyle chciałam Wam pokazać, takie miałam plany.... Nie śmiem jednak w żadnym wypadku polemizować z zaleceniami lekarzy, którzy jednoznacznie postanowili- ograniczenia, cisza, spokój, inaczej może dojść do tragedii. Dzisiaj taki strój, który lubię najbardziej- luźny, wygodny i na co dzień, mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu.