Pokazywanie postów oznaczonych etykietą krótkie spodenki zimą. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą krótkie spodenki zimą. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 18 grudnia 2014
Zrobiona na szaro?
Kiedy wyjeżdzaliśmy świeciło piękne słońce, a potem było tylko coraz gorzej. Aż do deszczu włącznie podczas sesji. Niestety przełożyło się to na zdjęcia i moje samopoczucie. A misternie prostowane włosy nabrały zupełnie innej puszystości, kiedy nawrót Aleksandry postanowił ułożyć je na nowo. I do tego rozmiar płaszczyka, dobierany jakiś miesiąc temu, okazał się ciut za duży. Plusem jest to, że mogę pod niego założyć nawet gruby sweter :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)