Pokazywanie postów oznaczonych etykietą płaszcz z zamkami. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą płaszcz z zamkami. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 18 grudnia 2014

Zrobiona na szaro?

Kiedy wyjeżdzaliśmy świeciło piękne słońce, a potem było tylko coraz gorzej. Aż do deszczu włącznie podczas sesji. Niestety przełożyło się to na zdjęcia i moje samopoczucie. A misternie prostowane włosy nabrały zupełnie innej puszystości, kiedy nawrót Aleksandry postanowił ułożyć je na nowo. I do tego rozmiar płaszczyka, dobierany jakiś miesiąc temu, okazał się ciut za duży. Plusem jest to, że mogę pod niego założyć nawet gruby sweter :)