poniedziałek, 29 lipca 2013

Blue sky and grey clouds.

Pogoda rozpieszcza do granic wytrzymałości- własnie tak, bo ponad 40 stopni w cieniu też może być dobre jedynie na określony czas. Ale jeśli nie ma innej możliwości, trzeba polubić tropikalne upały (chwilowe przecież w naszym klimacie) i dobrać odpowiednią sukienkę na wyjście. Piszę sukienkę, bo z którąkolwiek znajomą zapytam, każda- poza bikini- w walizce wyjazdowej na wczasy jako najważniejszy ubiór wymieni własnie sukienkę. Jest wygodna, przewiewna (już współczuję Panom) i nawet w najbardziej gorący dzień będziemy wyglądać dziewczęco i świeżo. Moja propozycja to błękit nieba z szarymi chmurami oraz turkusowymi dodatkami.


Prosta sukienka polskiego producenta, po małym liftingu :), została dostosowana do moich potrzeb i już wszystko jest jak należy. Delikatna, przewiewna, do tego uniwersalna biżuteria w kolorze turkusowym- uniwersalna ponieważ naszyjnik może być bransoletką jeśli zajdzie tak potrzeba i torebka w stylu birkin. Torebki domu mody Hermes powstały już w latach 80-tych i do teraz zachwycają swoją urodą. Prawdopodobnie ich powstanie zostało zainspirowane przez brytyjska aktorkę Jane Birkin, stąd też popularna ich nazwa, różnią się wykonaniem np. skóra strusia, czy krokodyla, mają charakterystyczny fason i są dostępne w całej gamie kolorów jakich zapragniecie. Oczywiście hitem sezonu są kolory neonowe. Kolor neonowy gości tego lata jedynie na moich paznokciach, bo nie mam odwagi ubrać się w kolorze neonowym. Moja torebka to nie jest oryginalny Hermes, ale co mi tam :) cieszy moje oko :)

Na buty i torebki w kolorze nude poluję od dawna, ale muszą to być nietypowe dodatki- mieć w sobie to przysłowiowe coś. Może nie jest to zbyt popularne, ale podzielę się z Wami poglądem, że nie wszystkie markowe czy znane z sieciówek rzeczy są ciekawe. Czasem są... nudne. Dlatego nie ma dla mnie znaczenia czy jest to produkt markowy, mega znanego projektanta, czy produkt second hand. Ważne, aby był praktyczny, interesujący i pełen uroku. I tym się sugerowałam dobierając buty.
Sukienka-nn 
Torebka- Espanol
Buty- Marcadio
Biżuteria-nn

3 komentarze:

Komentuj zgodnie z kulturą blogową- szanuję Twoje zdanie, ale wszystkie obraźliwe komentarze będą usuwane.