poniedziałek, 23 grudnia 2013

Charmed world.

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie uwielbiany przez wielu zarówno katolików, jak i nie, czas magiczny. Oczekiwanie do wspólnego rodzinnego posiłku, wypatrywanie przez dzieci pierwszej gwiazdki na niebie i łamanie opłatkiem. Czas kiedy wszystkie waśnie czy spory powinny ustąpić na rzecz pojednania, radości i rozdawania szczęścia wszystkim dookoła. To czas, kiedy życzliwość i uśmiech powinny na stałe zagościć w naszych sercach i domach. Właśnie tego Wam, kochani, życzę. Prawdziwie szczęśliwych chwil, spędzonych w miłym towarzystwie, chwil dających nadzieję i przepełniających nasze serce miłością.
WESOŁYCH ŚWIĄT!


To ten zestaw ostatecznie wybrałam na kolację wigilijną- prosta tunika, która ukryje wszystkie rosnące w miarę jedzenia tu i ówdzie. Niestety za oknem jesień, zupełnie jak na wizerunku na mojej tunice. Ale i tak w moim sercu panuje świąteczna atmosfera, czego i Wam serdecznie życzę.
Dress/Tunic: Merlock; Pantyhose like leggings: Giovanna; Bag: nn; 
Shoes: Royal Styl; Bracelet: souvenir from Italy

4 komentarze:

  1. tunika jest rewelacyjna, a Ty bardzo zgrabna. Stylizacja Super!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję serdecznie Kasiu za te komplementy, dużo dla mnie znaczą i sprawiłaś mi wiele frajdy, szczególnie tym o mojej figurze, bo ostatnio ja tracę w zastraszającym tempie :) Pozdrawiam serdecznie :)

      Usuń

Komentuj zgodnie z kulturą blogową- szanuję Twoje zdanie, ale wszystkie obraźliwe komentarze będą usuwane.