Sukienka jest atrybutem kobiecości. Jeśli tylko mam możliwość to w ciepłe dni wybieram sukienki. Jednak wzorzysta sukienka może dołożyć nam kilka kilogramów. Szczególnie jeśli jest w geometryczne wzory, rozmieszczone tak, że tylko super szczupła osoba będzie w nich wyglądać dobrze. Poprzeczne podziały na kwadraty, czy trójkąty znacznie skracają sylwetkę, dlatego warto wybrać taki wzór, który pomimo swojej nieregularności podkreśli atuty naszej sylwetki. Niestety- ja się tych atutów nie dopatruję u siebie, dlatego wybrałam zasadę "maskowania". I chyba nie wyszło najgorzej :)